Skocz do zawartości

Dolphin

Administratorzy
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Dolphin

 1. WorldCam nie ma wpływu na to, czy zostaną uruchomione kamery na lotnisku. W sprawie kamer najlepiej pisać bezpośrednio do: https://www.polish-airports.com/pl/dane-kontaktowe-portow-lotniczych.html
 2. Dolphin

  Dziwne zachowanie serwera

  Ale podlinkowenae dalej nie działają Co dokładnie masz na myśli? Kamera działa.
 3. Dolphin

  Dziwne zachowanie serwera

  Z tego co widzę to kamera w tej chwili nie działa. Ciężko więc zweryfikować problem.
 4. WorldCam.pl to katalog kamer. Nie prowadzi żadnych zapisów. Proszę kontaktować się bezpośrednio z właścicielem kamery, którego danych należy szukać na stronie z kamerą.
 5. Niestety nie ma. Tutaj są wszystkie kamery z emiratów: https://www.worldcam.pl/kamery/azja/zea
 6. Już powinno działać. https://worldcam.live/pl/webcam/datexnetkurow
 7. Witaj, Zaraz po zgłoszeniu wysłałem e-mail i napisałem w czym dokładnie problem. Przed chwilą puściłem wiadomość jeszcze raz na adres e-mail z forum.
 8. Z tańszych polecam LC-255-IP. Koszt ok. 600-700 zł. Jeśli zależy Ci na niezawodności i kasa nie ma dużego znaczenia to lepiej wybrać kamery firmy Axis.
 9. Dolphin

  add camera

  Którą dokładnie kamerę chciałeś dodać? Poniższa działa: http://wcam.pl/datexnetkurow Jej wpis na worldcam.pl: http://www.worldcam.pl/11380,7,843,podglad.html Kamera dla ergopak również została uruchomiona już parę dni temu.
 10. Las Vegas kojarzy się z niezliczoną ilością kasyn, drogich hoteli oraz ze świetną zabawą. Czasami można przesadzić i pod wpływem alkoholu wziąć ślub z dopiero co poznaną osobą, o której rano przypominać nam będzie wyłącznie obrączka... Historie jak z Kac Vegas mają miejsce w rzeczywistości, czego przykładem jest poniższa kamera zainstalowana w jednym z kościołów w Las Vegas: Zobacz obraz z kamery
 11. Amsterdam jest wyjątkowym miastem. Kanały okrążające miasto, porozrzucane rowery na każdym kroku i mieszanka kulturowa tworzą razem niesamowity klimat, o który trudno w jakimkolwiek innym mieście na świecie. Jest to jedno z miast, w którym znajduje się największa liczba kamer nadających w Internecie. Jakość obrazu również jest wyjątkowo dobra. Zobaczcie sami: http://www.worldcam.pl/index.php?s=szukaj&szukany=Amsterdam Moje ulubione kamery: Plac na moście przy jednej z głównym ulic w mieście. W kamerze widzimy tłumy przechodzących ludzi, tramwaje, rowerzystów i same rowery przyczepione byle jak do byle czego. Przy użyciu Google Street View (Widok ulicy) możemy również zobaczyć pobliski targ kwiatów. Następnie przejść się wzdłuż kanału i odpocząć na ławce pod drzewem. http://www.worldcam.pl/4185,6,11,podglad.html Plac Dam w samym centrum miasta, znajdujący się na południe od Dworca Centralnego. Przy placu znajduje się m.in. Pałac Królewski, kościół Nieuwe Kerk oraz Grand Hotel Krasnapolsky. Na placu zwykle odbywają się różne imprezy oraz uroczystości. Wieczorami plac oblegany jest przez młodych ludzi odpoczywających przy piwku czy palących trawkę. http://www.worldcam.pl/5132,6,11,podglad.html Niedaleko Placu Dam znajduje się słynna dzielnica Czerwonych Latarni. Niestety kamer brak ;) Zapraszam do rozmowy na temat Amsterdamu oraz poszukiwań kolejnych kamer z tego niezwykłego miasta.
 12. Dolphin

  problem z wysłeniem obrazu

  Adres serwera to wcam.pl, a nie ftp.wcam.pl. Nigdy nigdzie ten pierwszy nie był podany. Proszę poprawić, a kamera będzie działać. Nie wykluczam, że wcześniej on również działał, ale nie jest to adres prawidłowy i nie będzie już dostępny.
 13. Dolphin

  Witajcie na forum!

  Witam na nowym forum dyskusyjnym poświęconym kamerom internetowym. Na forum można zalogować się używając tych samych danych co na WorldCam.pl. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, zapraszam do rejestracji pod adresem: http://www.worldcam.pl/rejestracja.html Miło widziane wszelkie uwagi na temat funkcjonowania forum oraz innych usług w ramach portalu WorldCam.pl
 14. Dolphin

  RTSP

  Oczywiście obsługuje. Po założeniu konta kamery wybierz jako źródło obrazu RTSP i podaj adres do źródła.Aktywacja nie jest automatyczna, więc cxasami trzeba trochę poczekać na uruchomienie. Połowa kamer na wcam.pl to właśnie RTSP.
 15. Dolphin

  HQ na WCam

  Jeśli do obsługi potrzebne jest 10 mbps to w przypadku dwóch serwerów wymagane będzie 20 mbps. To są dwa zupełnie niezależne od siebie strumienie, a więc obciążenie łącza jest dwa razy większe. WCam.pl ma jeszcze sporą rezerwę na łączu. Tutaj takich problemów nie ma (każde 1280x720): http://wcam.pl/jezewo http://wcam.pl/bydgoszcz http://wcam.pl/bociany
 16. Dolphin

  HQ na WCam

  Zmieniłem adres źródła i teraz leci w HD.
 17. Dolphin

  HQ na WCam

  W ustawieniach na wcam.pl adres do kamery jest nadal taki sam jak był wcześniej. Zerknij, czy na pewno zmiana się zapisała. Poza tym zmień tam również rozdzielczość na 1280x720 pikseli. http://www.worldcam.pl/moja-kamera.html Generalnie teraz kamera rozłącza się co chwilę.Łącze wychodzące z kamery musi być przeciążone. Może to wynikać z jednoczesnego strumieniowania do popler.tv i wcam.pl oraz ze zwiększenia rozdzielczości. Zacinanie się kamery jest widoczne na obu portalach.
 18. Dolphin

  Pełny ekran

  Pełny ekran jest dostępny dla kamer strumieniowych np. tutaj: http://wcam.pl/datexnetkurow Dla kamer stycznych w tej chwili nie ma takiej możliwości. Pomyślę nad tym.
 19. Dolphin

  Archiwum

  Domyślnie miniatura jest wykonywana z 25 sekundy nagrania. W sytuacji, gdy film jest krótszy to zostaje wybrana 15 sekunda. Twoja kamera nie działa całą dobę, lecz od godziny 6:00 do 18:00, przez co w porównaniu do innych kamer rozkład dnia przypada inaczej na określone sekundy. Normalnie w 25 sekudnie jest popołudnie, na tej kamerze jest już ciemno. Niektóre nagrania mają mniej niż 25 sekund i wtedy zdjęcie jest robione z 15 sekundy, gdzie w tym przypadku jest dzień. Ustawiłem dla kamery wyjątek i teraz miniatury powinny być prawidłowo dopasowane.
 20. Dolphin

  Brak archiwum i Time Laps

  Powrócą. Chwilowe problemy przy zmianie serwera.
 21. Dolphin

  Audio dla kamery na WCAM

  Witam, Na chwilęobecną nie jest to możliwe. Tylko obraz.
 22. Ostatnio obraz był wysłany wczoraj, a więc jeszcze wczoraj dostęp do kamery na pewno był. Przed chwilą zalogowałem się na konto kisiel401 i przesłałem obraz bez problemu. Login i hasło takie, jakie otrzymał Pan w e-mailu. Proszę sprawdzić poprawność danych wprowadzonych w ustawieniach FTP programu wysyłającego obraz.
 23. Dolphin

  Brak TIME LAPSE

  W skrypcie znajdował się drobny błąd. Nagrania w archiwum będą już działać. Pierwsze pojawi się po północy.
 24. Dolphin

  problem z wysłeniem obrazu

  Błąd został usunięty. Proszę teraz spróbować przesłać obraz.
×