Jump to content

Dolphin

Administratorzy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Dolphin


 1. W ustawieniach na wcam.pl adres do kamery jest nadal taki sam jak był wcześniej. Zerknij, czy na pewno zmiana się zapisała. Poza tym  zmień tam również rozdzielczość na 1280x720 pikseli.

   

  http://www.worldcam.pl/moja-kamera.html

   

  Generalnie teraz kamera rozłącza się co chwilę.Łącze wychodzące z kamery musi być przeciążone. Może to wynikać z jednoczesnego strumieniowania do popler.tv i wcam.pl oraz ze zwiększenia rozdzielczości. Zacinanie się kamery jest widoczne na obu portalach.


 2. Domyślnie miniatura jest wykonywana z 25 sekundy nagrania. W sytuacji, gdy film jest krótszy to zostaje wybrana 15 sekunda.

   

  Twoja kamera nie działa całą dobę, lecz od godziny  6:00 do 18:00, przez co w porównaniu do innych kamer rozkład dnia przypada inaczej na określone sekundy. Normalnie w 25 sekudnie jest popołudnie, na tej kamerze jest już ciemno. Niektóre nagrania mają mniej niż 25 sekund i wtedy zdjęcie jest robione z 15 sekundy, gdzie w tym przypadku jest dzień.

   

  Ustawiłem dla kamery wyjątek i teraz miniatury powinny być prawidłowo dopasowane.


 3. Las Vegas kojarzy się z niezliczoną ilością kasyn, drogich hoteli oraz ze świetną zabawą. Czasami można przesadzić i pod wpływem alkoholu wziąć ślub z dopiero co poznaną osobą, o której rano przypominać nam będzie wyłącznie obrączka... Historie jak z Kac Vegas mają miejsce w rzeczywistości, czego przykładem jest poniższa kamera zainstalowana w jednym z kościołów w Las Vegas:

  Zobacz obraz z kamery

  post-1-0-81095400-1305590161_thumb.jpg


 4. Amsterdam jest wyjątkowym miastem. Kanały okrążające miasto, porozrzucane rowery na każdym kroku i mieszanka kulturowa tworzą razem niesamowity klimat, o który trudno w jakimkolwiek innym mieście na świecie. Jest to jedno z miast, w którym znajduje się największa liczba kamer nadających w Internecie. Jakość obrazu również jest wyjątkowo dobra. Zobaczcie sami:

  http://www.worldcam.pl/index.php?s=szukaj&szukany=Amsterdam

  Moje ulubione kamery:

  Plac na moście przy jednej z głównym ulic w mieście. W kamerze widzimy tłumy przechodzących ludzi, tramwaje, rowerzystów i same rowery przyczepione byle jak do byle czego. Przy użyciu Google Street View (Widok ulicy) możemy również zobaczyć pobliski targ kwiatów. Następnie przejść się wzdłuż kanału i odpocząć na ławce pod drzewem.

  http://www.worldcam.pl/4185,6,11,podglad.html

  Plac Dam w samym centrum miasta, znajdujący się na południe od Dworca Centralnego. Przy placu znajduje się m.in. Pałac Królewski, kościół Nieuwe Kerk oraz Grand Hotel Krasnapolsky. Na placu zwykle odbywają się różne imprezy oraz uroczystości. Wieczorami plac oblegany jest przez młodych ludzi odpoczywających przy piwku czy palących trawkę.

  http://www.worldcam.pl/5132,6,11,podglad.html

  Niedaleko Placu Dam znajduje się słynna dzielnica Czerwonych Latarni. Niestety kamer brak ;) Zapraszam do rozmowy na temat Amsterdamu oraz poszukiwań kolejnych kamer z tego niezwykłego miasta.

×
×
 • Create New...