Jump to content

Dolphin

Administratorzy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Dolphin


 1. W ustawieniach na wcam.pl adres do kamery jest nadal taki sam jak był wcześniej. Zerknij, czy na pewno zmiana się zapisała. Poza tym  zmień tam również rozdzielczość na 1280x720 pikseli.

   

  http://www.worldcam.pl/moja-kamera.html

   

  Generalnie teraz kamera rozłącza się co chwilę.Łącze wychodzące z kamery musi być przeciążone. Może to wynikać z jednoczesnego strumieniowania do popler.tv i wcam.pl oraz ze zwiększenia rozdzielczości. Zacinanie się kamery jest widoczne na obu portalach.


 2. Domyślnie miniatura jest wykonywana z 25 sekundy nagrania. W sytuacji, gdy film jest krótszy to zostaje wybrana 15 sekunda.

   

  Twoja kamera nie działa całą dobę, lecz od godziny  6:00 do 18:00, przez co w porównaniu do innych kamer rozkład dnia przypada inaczej na określone sekundy. Normalnie w 25 sekudnie jest popołudnie, na tej kamerze jest już ciemno. Niektóre nagrania mają mniej niż 25 sekund i wtedy zdjęcie jest robione z 15 sekundy, gdzie w tym przypadku jest dzień.

   

  Ustawiłem dla kamery wyjątek i teraz miniatury powinny być prawidłowo dopasowane.


 3. Las Vegas kojarzy się z niezliczoną ilością kasyn, drogich hoteli oraz ze świetną zabawą. Czasami można przesadzić i pod wpływem alkoholu wziąć ślub z dopiero co poznaną osobą, o której rano przypominać nam będzie wyłącznie obrączka... Historie jak z Kac Vegas mają miejsce w rzeczywistości, czego przykładem jest poniższa kamera zainstalowana w jednym z kościołów w Las Vegas:

  Zobacz obraz z kamery

  post-1-0-81095400-1305590161_thumb.jpg

×
×
 • Create New...