Jump to content

datexnet

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,881 profile views

datexnet's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam. Nadal to nie działa, mimo iż strumień idzie z 1,9mb/s. Została wymieniona kamera i ta ma rozdzielczość źródła 1920*1080, może w tym problem. pozdrawiam.
 2. Witam. Mam prośbę o pomoc do admina. Od kilku miesięcy za nic nie może ruszyć adres strumienia który na innych portalach śmiga z powodzeniem. adresy mojej kamerki do innych portali. http://kurowrynek.click2stream.com/, http://www.popler.tv/datexNet?1348138303. Adres do strumienia [-ukryty-] wpisany na profilu kamery na wcam.pl jest poprawny, Nie wiem dlaczego to wisi. proszę o pomoc. pozdrawiam.
 3. Witam. Tez chciałem dodać kamerę i jakoś nie mam aktywacji.
 4. Witam. Nie wiem na czym polegała zmiana adresu źródła ale cos od tamtego momentu sie nie klei. Tzn są problemy z ciągłościa wyświetlania na wcam. Mam prośbe aby wrócić do poprzedniego ustawienia. U mnie w celu uzyskania takiej panoramy rozdzielczośc źródła ustawiona jest na 2592/1920. Zeby nie rwało na wcam musze teraz źródło ustawać na 1280/720 a to niestety obcina mi panoramę bo zoom był ustawiany na 2592/1920 Pozdro
 5. Nie no tu wcale nie insynuuję iż Wcam nie ma rezerwy, na pewno ma, lecz u mnie tez nie brakuje pasma choć faktem jest iź kamera stoi na radiu a nie na kablu.Nic jeszcze sie poprzyglądam , na razie dzięki za pomoc.
 6. Niestety po tej zmianie jest jakis problem z moja kamera na Wcam. Na popler.tv jest ok. Dzielenie strumienia na dwa portale nie wpływa na zwiekszenie zapotrzebowania na łącze upload od kamery. Kamera przy obsłudze bezposrednio przez dedykowany program potrzebuje 10mbps i tu tez działa poprawnie. Pomijając fakt 10 kl/s. Wczoraj natomiast sznurowałem szafe rakową 2m i stąd wynikały krótkie przerwy w transmisji obrazu.
 7. Witam. Na Wcam wkleiłem ścieżkę do strumienia HD. Natomiast na Wcam mimo to widać w SD. Czy jest to jednak jakieś ograniczenie ze strony Wcam ? Dodam iż na Popler.TV ten sam strumień idzie w HD.
 8. Brak archiwum i Time Laps w kamerach na wcam. Czy coś się stało ?
 9. Witam. Czy ktoś wie jak odpalić audio dla kamery ip z obsługa audio na wcam.pl ?
×
×
 • Create New...