Jump to content

GreGoriO

Użytkownicy
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

GreGoriO's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam ponownie, wróciłem do punktu wyjścia. kamera przestała odpowiadać i byłem zmuszony ją zmienić. Kupiłem taką jak poniżej, ale chyba to nie był dobry wybór, bo od kilku dni nie radzę sobie z zainstalowaniem jej na No-IP. W aplikacji dedykowanej kamera jest widoczna, zarówno w sieci domowej jak i będąc w poza, na GSM/LTE. Ktoś się orientuje, jak sobie poradzić? Albo może wskazać np. inną kamerkę z tego przedziału cenowego(35-40€) na Amazon, którą powinienem kupić do dalszego przesyłania widoku? https://www.amazon.es/gp/product/B08FHPXFDF/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 Pozdrawiam Gregor.
  2. Wiem już z portalu Elektroda, że winne są porty w moim routerze Huawei. Póki co nie umiem ich otworzyć, pomimo że wiele razy próbowałem. wysłałem nawet zapytanie do No-Ip, zobaczymy co mi doradzą. Narazie udało mi się stworzyć stream za pomocą VLC, i przekaz jest widoczny. Co do jakości, chciałbym by był to przekaz strumieniowy, w bo łącze na to pozwala, wiec chyba nie powinno być problemu. Jak pisałem... uczę się dopiero, więc za wszelkie wskazówki z góry dziękuję. Wrzuciłem na portal link do kamery, zobaczymy parę dni jak to pochodzi,. Docelowo będę chciał kupić jakąś obrotową ale bez możliwości sterowania, żeby panorama sama się przestawiała, Mam możliwość też wyniesienia na dach więc tego też spróbuję.
  3. Witajcie. szukam odpowiedzi na dwa pytania. Zaczynam zabawę z kamerkami IP. Mieszkam w fajnym miejscu (na południu ES), i chciałbym móc pokazywać obraz z mojej okolicy. Mam zainstalowaną kamerę, (jakiś starszy model), adres w no-ip: pkristina.ddns.net Mam do niej dostęp z poziomu swojego komputera po sieci domowej oraz poprzez aplikację CamViews. Widzę kamerę w sieci LTE. A jednak mój brat jej nie widzi ze swojej przeglądarki w komputerze.w PL. Dlaczego, gdy w Polsce brat chce wejść na stronę kamery to przeglądarka pokazuje mu że taka strona nie istnieje? brakuje mu czegoś? router blokuje port? kamera jest na standardowym porcie 80. Drugie pytanie, jaką kamerkę zakupić by móc swobodnie pokazywać okolicę, która miała by korzystny stosunek jakości do ceny. Oraz bezproblemowe udostępnianie w każdej przeglądarce internetowej. pozdawiam ze słonecznej Hiszpanii.
×
×
  • Create New...