Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. Last week
 4. Earlier
 5. Cześć:) Pytanie nietypowe, ale szukam kamerki do komputera, która dawałaby słaby/średni obraz i która miałaby jak najmniejszy kąt widzenia. Zależy mi na tym, żeby łapała jak najmniejszą część pokoju i żeby obraz nie był dobrej jakości. 😅 To nie troll, potrzebuję na egzaminy.😂 Ktoś kojarzy takie cudo, najlepiej w jak najniższej cenie?
 6. Pomysł na nową kamerę dla pasjonatów pożarnictwa Przeglądałem wszystkie kamery na WorldCam i znalazłem tylko jedną kamerę na straż pożarną czyli na Sokołówkę OSP która z resztą nie działa albo się zacina.Mam pomysł żebyście założyli kamerę na Jednostkach Ratowniczo Gaśniczych myślę że bardzo będzie oglądana kamera z dżwiękiem albo bez Powód: .Wiele ludzi związanych z strażą pożarną po zapytaniu im się bardzo to podobało. Chodzi mi o miejsce skąd wozy wyjeżdzają najlepiej z przodu na bramy wyjazdowe. Na prawdę weżcie to pod uwagę ! Najlepiej z dżwiękiem! Bardzo proszę
 7. Widocznie nikt nie dodał kamer na stronę. Jeżeli właściciel wyraża zgodę na dodanie jego kamery do WorldCam to możesz to zrobić.
 8. Czemu nie ma kamer w Internecie w moim mieście? (Marki)
 9. mm

  kamera LAX

  Niestety kamera nie działa i nie znam przyczyny. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z jej właścicielem: info@cargolaw.com. Może to jakaś tymczasowa przerwa np. z powodu remontu.
 10. Od kilku miesięcy kamera na LAX nie działa,przynajmniej u mnie ,czy ktoś wie o co chodzi,niby liczba oglądających stale się zwiększa,kiedy próbuję włączyć tę kamerę to ciągle wyskakuje connecting i nic więcej.
 11. Kto to door? Dlaczego czat nie działa w chrome??
 12. Ta jest chyba najbliżej: https://www.worldcam.pl/kamery/azja/zea/19880-umm-al-kajwajn-kite-beach-center
 13. Tylko szkoda, że o 13 w listopadzie jest już ciemno.
 14. Chcieć to my sobie możemy, ale jak widać nie ma woli po stronie lotniska, aby te kamery uruchomić. Dobrze, że chociaż ten Gdańsk pozostał.
 15. Wie ktoś coś na temat kamery ze Świętym Mikołajem? W zeszłym roku chyba jeszcze działała, a teraz już nie. https://www.worldcam.pl/kamery/europa/finlandia/456-laponia-chata-swietego-mikolaja Z tego co widzę otwiera się strona z kamerą przed budynkiem, a chyba nie o to nam wszystkim chodzi.
 16. Witam na forum. Mam nadzieję, że znajdę tutaj trochę ciekawych kamer.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...