Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Yesterday
  2. Last week
  3. Earlier
  4. Czy macie jakies sprawdzone proste zewnętrzne kamerki z Wifi które mają opcje wrzucania zdjęc np co godzine na serwer FTP a nie tylko przy wykryciu ruchu ?
  5. Hello, I just tried to add a custom webcam : http://84.73.160.22:9999/ Unfortunatelly, I added it before creating an account. Now it tells me the url is already taken and I can't find it by searching. Would it be possible to add it to my account to be able to manage ? Best Regards -- Jimmy Caille
  6. Witam ponownie, wróciłem do punktu wyjścia. kamera przestała odpowiadać i byłem zmuszony ją zmienić. Kupiłem taką jak poniżej, ale chyba to nie był dobry wybór, bo od kilku dni nie radzę sobie z zainstalowaniem jej na No-IP. W aplikacji dedykowanej kamera jest widoczna, zarówno w sieci domowej jak i będąc w poza, na GSM/LTE. Ktoś się orientuje, jak sobie poradzić? Albo może wskazać np. inną kamerkę z tego przedziału cenowego(35-40€) na Amazon, którą powinienem kupić do dalszego przesyłania widoku? https://www.amazon.es/gp/product/B08FHPXFDF/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 Pozdrawiam Gregor.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...