Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Yesterday
 4. Last week
 5. Earlier
 6. Witam ponownie, wróciłem do punktu wyjścia. kamera przestała odpowiadać i byłem zmuszony ją zmienić. Kupiłem taką jak poniżej, ale chyba to nie był dobry wybór, bo od kilku dni nie radzę sobie z zainstalowaniem jej na No-IP. W aplikacji dedykowanej kamera jest widoczna, zarówno w sieci domowej jak i będąc w poza, na GSM/LTE. Ktoś się orientuje, jak sobie poradzić? Albo może wskazać np. inną kamerkę z tego przedziału cenowego(35-40€) na Amazon, którą powinienem kupić do dalszego przesyłania widoku? https://www.amazon.es/gp/product/B08FHPXFDF/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 Pozdrawiam Gregor.
 7. Na chwilę obecną najbliższa kamera to węzeł drogowy na S8: https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamery_zb.php?rejid=10
 8. Ciężko powiedzieć. Najlepiej szukać w używanych i jak najstarszych.
 9. Cześć:) Pytanie nietypowe, ale szukam kamerki do komputera, która dawałaby słaby/średni obraz i która miałaby jak najmniejszy kąt widzenia. Zależy mi na tym, żeby łapała jak najmniejszą część pokoju i żeby obraz nie był dobrej jakości. 😅 To nie troll, potrzebuję na egzaminy.😂 Ktoś kojarzy takie cudo, najlepiej w jak najniższej cenie?
 10. Pomysł na nową kamerę dla pasjonatów pożarnictwa Przeglądałem wszystkie kamery na WorldCam i znalazłem tylko jedną kamerę na straż pożarną czyli na Sokołówkę OSP która z resztą nie działa albo się zacina.Mam pomysł żebyście założyli kamerę na Jednostkach Ratowniczo Gaśniczych myślę że bardzo będzie oglądana kamera z dżwiękiem albo bez Powód: .Wiele ludzi związanych z strażą pożarną po zapytaniu im się bardzo to podobało. Chodzi mi o miejsce skąd wozy wyjeżdzają najlepiej z przodu na bramy wyjazdowe. Na prawdę weżcie to pod uwagę ! Najlepiej z dżwiękiem! Bardzo proszę
 11. Widocznie nikt nie dodał kamer na stronę. Jeżeli właściciel wyraża zgodę na dodanie jego kamery do WorldCam to możesz to zrobić.
 12. Czemu nie ma kamer w Internecie w moim mieście? (Marki)
 13. mm

  kamera LAX

  Niestety kamera nie działa i nie znam przyczyny. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z jej właścicielem: info@cargolaw.com. Może to jakaś tymczasowa przerwa np. z powodu remontu.
 14. Od kilku miesięcy kamera na LAX nie działa,przynajmniej u mnie ,czy ktoś wie o co chodzi,niby liczba oglądających stale się zwiększa,kiedy próbuję włączyć tę kamerę to ciągle wyskakuje connecting i nic więcej.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...