Jump to content

Dolphin

Administratorzy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Dolphin

 • Rank
  Administrator

Informacje o mnie

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kamera już działa pod adresem: https://worldcam.live/pl/webcam/estepona
 2. WorldCam nie ma wpływu na to, czy zostaną uruchomione kamery na lotnisku. W sprawie kamer najlepiej pisać bezpośrednio do: https://www.polish-airports.com/pl/dane-kontaktowe-portow-lotniczych.html
 3. Ale podlinkowenae dalej nie działają Co dokładnie masz na myśli? Kamera działa.
 4. Z tego co widzę to kamera w tej chwili nie działa. Ciężko więc zweryfikować problem.
 5. Dolphin

  Zapis Kamer

  WorldCam.pl to katalog kamer. Nie prowadzi żadnych zapisów. Proszę kontaktować się bezpośrednio z właścicielem kamery, którego danych należy szukać na stronie z kamerą.
 6. Niestety nie ma. Tutaj są wszystkie kamery z emiratów: https://www.worldcam.pl/kamery/azja/zea
 7. Już powinno działać. https://worldcam.live/pl/webcam/datexnetkurow
 8. Witaj, Zaraz po zgłoszeniu wysłałem e-mail i napisałem w czym dokładnie problem. Przed chwilą puściłem wiadomość jeszcze raz na adres e-mail z forum.
 9. Z tańszych polecam LC-255-IP. Koszt ok. 600-700 zł. Jeśli zależy Ci na niezawodności i kasa nie ma dużego znaczenia to lepiej wybrać kamery firmy Axis.
 10. Którą dokładnie kamerę chciałeś dodać? Poniższa działa: http://wcam.pl/datexnetkurow Jej wpis na worldcam.pl: http://www.worldcam.pl/11380,7,843,podglad.html Kamera dla ergopak również została uruchomiona już parę dni temu.
 11. Adres serwera to wcam.pl, a nie ftp.wcam.pl. Nigdy nigdzie ten pierwszy nie był podany. Proszę poprawić, a kamera będzie działać. Nie wykluczam, że wcześniej on również działał, ale nie jest to adres prawidłowy i nie będzie już dostępny.
 12. Oczywiście obsługuje. Po założeniu konta kamery wybierz jako źródło obrazu RTSP i podaj adres do źródła.Aktywacja nie jest automatyczna, więc cxasami trzeba trochę poczekać na uruchomienie. Połowa kamer na wcam.pl to właśnie RTSP.
 13. Jeśli do obsługi potrzebne jest 10 mbps to w przypadku dwóch serwerów wymagane będzie 20 mbps. To są dwa zupełnie niezależne od siebie strumienie, a więc obciążenie łącza jest dwa razy większe. WCam.pl ma jeszcze sporą rezerwę na łączu. Tutaj takich problemów nie ma (każde 1280x720): http://wcam.pl/jezewo http://wcam.pl/bydgoszcz http://wcam.pl/bociany
 14. Zmieniłem adres źródła i teraz leci w HD.
×
×
 • Create New...