Jump to content

Dolphin

Administratorzy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Dolphin

 • Rank
  Administrator

Informacje o mnie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Literówka w kodzie. <?php $files = scandir('nazwa_katalogu_ze_zdjeciami_z_kamery', SCANDIR_SORT_DESCENDING); echo '<img src="http://adresstrony.pl/nazwa_katalogu_ze_zdjeciami_z_kamery/' . $files[0] . '" />'; ?>
 2. Najprostszym rozwiązaniem byłoby odszukanie przez skrypt najnowszego pliku w katalogu, a następnie wyświetlenie go. Po 30 sekundach musiałaby odświeżać się całą strona lub jej fragment poprzez JavaScript (ajax). Jeśli pliki mają w nazwie datę i godzinę to taki skrypt powinien pomóc: index.php <?php $files = scandir('nazwa_katalogu_ze_zdjeciami_z_kamery', SCANDIR_SORT_DESCENDING); echo '<img src="http://adresstrony.pl/nazwa_katalogu_ze_zdjeciami_z_kamery/' . $files[0] . " />'; ?>
 3. Kamera już działa pod adresem: https://worldcam.live/pl/webcam/estepona
 4. WorldCam nie ma wpływu na to, czy zostaną uruchomione kamery na lotnisku. W sprawie kamer najlepiej pisać bezpośrednio do: https://www.polish-airports.com/pl/dane-kontaktowe-portow-lotniczych.html
 5. Ale podlinkowenae dalej nie działają Co dokładnie masz na myśli? Kamera działa.
 6. Z tego co widzę to kamera w tej chwili nie działa. Ciężko więc zweryfikować problem.
 7. Dolphin

  Zapis Kamer

  WorldCam.pl to katalog kamer. Nie prowadzi żadnych zapisów. Proszę kontaktować się bezpośrednio z właścicielem kamery, którego danych należy szukać na stronie z kamerą.
 8. Niestety nie ma. Tutaj są wszystkie kamery z emiratów: https://www.worldcam.pl/kamery/azja/zea
 9. Już powinno działać. https://worldcam.live/pl/webcam/datexnetkurow
 10. Witaj, Zaraz po zgłoszeniu wysłałem e-mail i napisałem w czym dokładnie problem. Przed chwilą puściłem wiadomość jeszcze raz na adres e-mail z forum.
 11. Z tańszych polecam LC-255-IP. Koszt ok. 600-700 zł. Jeśli zależy Ci na niezawodności i kasa nie ma dużego znaczenia to lepiej wybrać kamery firmy Axis.
 12. Którą dokładnie kamerę chciałeś dodać? Poniższa działa: http://wcam.pl/datexnetkurow Jej wpis na worldcam.pl: http://www.worldcam.pl/11380,7,843,podglad.html Kamera dla ergopak również została uruchomiona już parę dni temu.
 13. Adres serwera to wcam.pl, a nie ftp.wcam.pl. Nigdy nigdzie ten pierwszy nie był podany. Proszę poprawić, a kamera będzie działać. Nie wykluczam, że wcześniej on również działał, ale nie jest to adres prawidłowy i nie będzie już dostępny.
 14. Oczywiście obsługuje. Po założeniu konta kamery wybierz jako źródło obrazu RTSP i podaj adres do źródła.Aktywacja nie jest automatyczna, więc cxasami trzeba trochę poczekać na uruchomienie. Połowa kamer na wcam.pl to właśnie RTSP.
×
×
 • Create New...