Jump to content

mm

Administratorzy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mm

 1. mm

  kamera LAX

  Niestety kamera nie działa i nie znam przyczyny. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z jej właścicielem: info@cargolaw.com. Może to jakaś tymczasowa przerwa np. z powodu remontu.
 2. Adres pkristina.ddns.net pinguje się z Polski, ale strona się nie otwiera. Nie określiłeś jak chcesz wyświetlać obraz z kamery. Czy ma to być zwykły JPG czy przekaz strumieniowy. Do tego drugiego polecam kamerę DH-IPC-HFW4239T-ASE-NI-0360B oraz puszczenie strumienia przez jakiś portal np. worldcam.live. Z kamery do portalu leci jeden strumień RTSP a następnie z portalu jest rozprowadzany do wszystkich aktualnie oglądających w formacie jaki ich przeglądarka obsługuje. Obecnie głównie HLS.
 3. Znalezione kamery najlepiej zgłaszać przez formularz na stronie: http://www.worldcam.pl/nowakamera
 4. Problem rozwiązał się sam po wystawieniu kamery przed szybę. Najwyraźniej szyba okna zabarwiała lekko obraz, przez co źle został dopasowywany balans bieli. Teraz jest dobrze :)
 5. mm

  Londyn

  Cztery dni spokojnie wystarczą, aby zobaczyć wszystkie popularne atrakcje Londynu. Polecam zajrzenie na wikitravel: http://wikitravel.org/pl/Londyn Zdecydowanie Diabelski Młyn. Podczas obrotu można podziwiać z góry panoramę Londynu. Warto zarezerwować wcześniej bilet przez Internet, 2 funty taniej :) Po drugiej stronie Tamizy znajduje się słynny Big Ben. Moim zdaniem lepiej wygląda na zdjęciach niż w rzeczywistości, przynajmniej na mnie nie zrobił szczególnego wrażenia. Warto jednak zobaczyć, aby wyrobić sobie własną opinię. London Tower Bridge - zwodzony most na Tamizie. Na pewno widziałaś go setki razy na filmach :) Tym razem masz okazję przejść się po nim na żywo. Muzeum Figur Woskowych :) Ciekawe i również tutaj można zaoszczędzić. Przed zamknięciem bilety są o połowę tańsze. Poza tym parki, place itd.. Najbardziej jednak lubię spacery po centrum bez konkretnego celu. Możesz wtedy obserwować codziennie życie ludzie, z których spora cześć pochodzi z dalekich zakątków świata.
 6. Posiadam kamerę AXIS 210A. Ma ona już swoje lata, ale póki co działa bez zarzutu. Jedynym problemem jest dobranie właściwego balansu bieli. W trybie automatycznym zawsze obraz jest zbyt zielony. W trybach manualnych również nieciekawie. Obraz ma zbyt dużo niebieskiego albo zielonego koloru. Czy ktoś miał z tym problem w kamerach AXIS? Może wiecie co zrobić, aby balans był prawidłowy? Link do kamery: http://wcam.pl/naklo
 7. Varkala to niewielka miejscowość, znajdująca się w południowych Indiach, w stanie Kerala. Choć należy do popularnych miejsc odwiedzanych głównie przez "backpackersów" to jednak ich ilość jest zdecydowanie mniejsza od tłumów przebywających każdego roku nad polskim morzem. Jest to idealne miejsce na odpoczynek i chwilę relaksu, zwłaszcza jeśli zdecydowaliśmy się zwiedzać większą cześć Indii, tak głośnych i nieokiełznanych. Dzień można rozpocząć od porannej jogi bądź filiżanki gorącej i aromatycznej kawy w jednej z wielu restauracji na krawędzi klifu. Jednocześnie w tle słuchając spokojną, chilloutową muzykę możemy podziwiać wschodzące słońce. Wieczorami plaża zapełnia się okolicznymi mieszkańcami, którzy przychodzą tutaj odpocząć od skwaru panującego w ciągu dnia. Niektórzy stoją tylko podziwiając ogromne fale oceanu, inni z nimi walczą, grają i bawią się na setki sposobów. Kilka kroków wzdłuż plaży doprowadzi nas do rybackich wiosek, w których możemy obserwować pracujących rybaków, przygotowujących sieci do następnych połowów. Do Varkalli najłatwiej dojechać z pobliskiego miasta Thiruvananthapuram, do którego zaś możemy dotrzeć z każdego dużego miasta pociągiem bądź lokalnymi liniami lotniczymi. Więcej zdjęć z Varkali: http://mariuszguc.com/2011/01/10/varkala/
 8. Wakacje już za nieco ponad miesiąc i powoli można zastanawiać się, gdzie tym razem je spędzić. Które plaże nad polskim morzem uważasz za najładniejsze? Gdzie są najlepsze imprezy i największa liczba rozrywek?
 9. Uważajcie podczas zabawy z Google Street View :P
 10. Również witam i zapraszam do aktywnego udziału :)
×
×
 • Create New...