Jump to content

Sprzedaz zycia potrzebne kamery


Kamil Urbanski

Recommended Posts

Witamy,

Jesteśmy grupą czterech młodych, zwariowanych i pełnych ambicji ludzi. Od pewnego czasu staramy się urzeczywistnić jedno z wspólnych marzeń, którym jest dzielenie się naszym pełnym wrażeń i humoru życiem poprzez filmowanie 24/7 tego co dzieje się w naszym mieszkaniu, samochodzie czy podczas spaceru ulicami miasta. Z reguły, poza domem mają miejsce ciekawsze historie, z racji tego iż biorą w nich udział osoby przypadkowe, które niemal zawsze pozytywnie reagują na nasze nietypowe zachowanie. Wczoraj trafiliśmy w internecie na informacje o tym, że zostaliśmy uprzedzeni przez rodzinę Dzikowskich z Poznania, którzy jako pierwsi wcielili w życie jak się okazuje, niemalże taki sam pomysł. W ich przypadku, transmisja odbywa się jedynie z domu. My natomiast planujemy, aby kamery towarzyszyły nam zawsze i wszędzie, co wiąże się z koniecznością zatrudnienia przynajmniej jednej osoby, której zadaniem będzie obróbka materiału pod względem np. ocenzurowania twarzy osób trzecich, które nie wyrażą zgody na upublicznienie ich wizerunku. Jak już wspominaliśmy, jest to tylko jeden z wielu naszych pomysłów, nasze umysły nieustannie kreują proste, przyziemne idee jak i te niesamowite, oderwane od rzeczywistości. W możliwie jak najbliższej przyszłości, planujemy założyć własną działalność będącą swego rodzaju formą zabezpieczenia naszych działań.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w realizacji naszego marzenia, którego urzeczywistnienie wymaga środków, w postaci kamer (do domu, \"na głowę\" do rejestrowania poza domem, do samochodu itp.), sfinansowania serwera niezbędnego do transmitowania ścieżki filmowej czy przechowywania zebranego materiału filmowego i bazy danych strony internetowej oraz polecenia, bądź pomocy w zorganizowaniu osoby, której zadaniem będzie organizacja, a następnie opieka nad projektem od strony informatycznej/technicznej.

W ramach wdzięczności za otrzymane wsparcie jesteśmy w stanie zrobić wszystko co w naszej mocy aby reklamować, rozpowszechniać i dbać o dobre imię marki reprezentowanej przez sponsora, oraz spełniać wszelkie jego prośby bądź wymagania.

Jesteśmy pełni optymizmu, każdy dzień staramy się przeżyć najbardziej pozytywnie jak tylko potrafimy, naszym priorytetem jest dzielenie się tą pozytywną energią, której niespożyte pokłady buzują w każdym z nas. Z tymże optymizmem oczekujemy Państwa odpowiedzi. Niezależnie od Państwa decyzji, prędzej czy później zrealizujemy nasze marzenie. Pomocna dłoń sponsora uczyniłaby ten proces o niebo łatwiejszym i nieporównywalnie szybszym.

Kończąc, chcielibyśmy gorąco pozdrowić każdego, kto poświęcił swój czas na przeczytanie naszego e-maila. 

Z poważaniem,
Fabryka Marzeń, w składzie: Kamil, Sławek, Mateusz i Staszek.

Kontakt:
Tel. 794 964 570
e-mail: dreamscomintrue@outlook.com

Niektórzy szydzą z tego, że nawet błache plany czy pomysły określamy mianem \"marzenia\". Najwidoczniej nie rozumieją oni, że postępowanie w ten sposób przynosi wiele szczęścia. Jeśli każdego dnia spełniłoby sie choć jedno Twoje marzenie, czy nie wpłynęłoby to pozytywnie na Twoje życie? Jest to swego rodzaju oszukiwanie samego siebie, ale czy cel nie uświęca środków?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...