Jump to content

polla8

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by polla8

 1. Witam, kupiłeś już tą kamerę? Mam na sprzedaż kamerę Canon XA20, używaną bardzo mało, więc w stanie można powiedzieć idealnym. Jeżeli Cię to interesuje napisz na priv. Dla zainteresowanych cena to 7000 zł, możliwa negocjacja, ale nie gwarantuje, stan jest naprawdę idealny, do tego pokrowiec oraz karta.
 2. Mnie nie stać na wyjazd nad morze czy w góry w kraju a co dopiero na wyjazd w takie piękne miejsca.... mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wyjechać chociażby na kilka dni w takie cudowne miejsce jak to.
 3. Pracowałam w Norwegii prawie 2 lata, żyjąc tam wcale nie jest tak kolorowo, pogoda absolutnie nie dla mnie, wolałabym już zostać w Polsce, cieplej. A Norwegię mogłabym tylko od czasu do czasu odwiedzić rekreacyjnie, tylko tak się opłaca, wtedy te widoki dają prawdziwą radość i można znieść te pogody ;)
 4. Mi działa i na chrome i na mozilli, ale może dlatego że mi instalował wszystko brat, który jest studentem informatyki. Może nie masz jakichś wtyczek lub coś masz zablokowane, różnie bywa. Mogą to też być wirusy albo inny problem. Daj komuś kto będzie mógł się na tym znać :)
 5. A ja proponuję oddać komputer do przeglądu, być może psuje Ci się napęd cd. Niestety ja ostatnio musiałam wymieniać :/
 6. A kto wam tam w google steet view narusza prywatność? Widzieliście kiedyś żeby tak wam kamera do domu weszła? haha ludzie uwierzą we wszystko co zobaczą w internecie.
×
×
 • Create New...