Jump to content

ruda08

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ruda08

 1. ruda08

  Muzyka

  Zazwyczaj słucham eski, mam też pościąganą jakąś muzykę na kompie, ale zazwyczaj słucham na umór jednego kawałka, który mi się znudzi i dalej eska :P
 2. Zdecydowanie Chorwacja byłaby najlepszym pomysłem, rozejrzyj się za czymś konkretnie ;) no a jeżeli miałabym wybierać mazury czy morze... hmm ciężki wybór, na mazurach mieszkam, nad morzem studiuje, więc połowę czasu spędzam tu, połowę tu, i na wakacje wtedy wolę się wybrać w góry :P ale Tobie polecam jednak mazury, chyba więcej możliwości spędzenia jakoś czasu :)
 3. Właśnie o tym samym pomyślałam... lepiej przeskanuj sobie kompa w poszukiwaniu wirusów, ostatnio miałam bardzo podobne problemy :)
 4. Moim zdaniem wszędzie jest to samo morze i nie ma znaczenia czy to Gdańsk, Władysławowo, Ustka czy Sopot (chociaż Sopot kocham nocą w weekendy), przede wszystkim najważniejsze jest towarzystwo z jakim jesteśmy ;)
 5. Jeżeli jedziesz samochodem to polecam jechać do Alton Tower, byłam tam jedną całą dobę, a mogłabym spędzić dosłownie cały tydzień, Dawno się tak nie wybawiłam. Pooglądajcie sobie filmiki na youtube, chociaż one i tak nie oddają tych wrażeń ;) Ostatnio zamówiłam sobie kalendarz trójdzielny na którym mam widoki na Anglię i m.in. Alton Tower ;)
 6. ruda08

  Mazury

  Mieszkam na Mazurach od urodzenia, i przyznam szczerze, że są tu naprawdę piękne widoki. Polecam odwiedzić Iławę i Ostródę (moje okolice) :D Co do pieniędzy to na pewno wydamy ich mniej niż nad morzem czy w górach ;) no chyba, że ktoś chciałby wypożyczyć sobie jacht na całą dobę lub bawić się a wyspie ;)
×
×
 • Create New...