Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. Earlier
 4. Pomysł na nową kamerę dla pasjonatów pożarnictwa Przeglądałem wszystkie kamery na WorldCam i znalazłem tylko jedną kamerę na straż pożarną czyli na Sokołówkę OSP która z resztą nie działa albo się zacina.Mam pomysł żebyście założyli kamerę na Jednostkach Ratowniczo Gaśniczych myślę że bardzo będzie oglądana kamera z dżwiękiem albo bez Powód: .Wiele ludzi związanych z strażą pożarną po zapytaniu im się bardzo to podobało. Chodzi mi o miejsce skąd wozy wyjeżdzają najlepiej z przodu na bramy wyjazdowe. Na prawdę weżcie to pod uwagę ! Najlepiej z dżwiękiem! Bardzo proszę
 5. Widocznie nikt nie dodał kamer na stronę. Jeżeli właściciel wyraża zgodę na dodanie jego kamery do WorldCam to możesz to zrobić.
 6. Czemu nie ma kamer w Internecie w moim mieście? (Marki)
 7. mm

  kamera LAX

  Niestety kamera nie działa i nie znam przyczyny. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z jej właścicielem: info@cargolaw.com. Może to jakaś tymczasowa przerwa np. z powodu remontu.
 8. Od kilku miesięcy kamera na LAX nie działa,przynajmniej u mnie ,czy ktoś wie o co chodzi,niby liczba oglądających stale się zwiększa,kiedy próbuję włączyć tę kamerę to ciągle wyskakuje connecting i nic więcej.
 9. Kto to door? Dlaczego czat nie działa w chrome??
 10. Ta jest chyba najbliżej: https://www.worldcam.pl/kamery/azja/zea/19880-umm-al-kajwajn-kite-beach-center
 11. Tylko szkoda, że o 13 w listopadzie jest już ciemno.
 12. Chcieć to my sobie możemy, ale jak widać nie ma woli po stronie lotniska, aby te kamery uruchomić. Dobrze, że chociaż ten Gdańsk pozostał.
 13. Wie ktoś coś na temat kamery ze Świętym Mikołajem? W zeszłym roku chyba jeszcze działała, a teraz już nie. https://www.worldcam.pl/kamery/europa/finlandia/456-laponia-chata-swietego-mikolaja Z tego co widzę otwiera się strona z kamerą przed budynkiem, a chyba nie o to nam wszystkim chodzi.
 14. Witam na forum. Mam nadzieję, że znajdę tutaj trochę ciekawych kamer.
 15. Udało mi sie znaleźc dzialajacy skrypt aby dzialalo, zdjecia musza byc wrzucane do glownego katalogu... <?php if ($images = glob("*.jpg") ) { rsort($images); $img = $images[0]; echo "<img src=\"$img\">"; } ?>
 16. Literówka w kodzie. <?php $files = scandir('nazwa_katalogu_ze_zdjeciami_z_kamery', SCANDIR_SORT_DESCENDING); echo '<img src="http://adresstrony.pl/nazwa_katalogu_ze_zdjeciami_z_kamery/' . $files[0] . '" />'; ?>
 17. Witam. Po utworzeniu i wejsciu na strone wywala takie cos: Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting T_VARIABLE or T_DOLLAR_OPEN_CURLY_BRACES or T_CURLY_OPEN in /profiles/k/ke/kel/kelo89/kameraniemodlin.cba.pl/index.php on line 5 Hosting CBA Nazwa obrazkow: 192.168.1.64_01_20190805231744659_TIMING.jpg Niewiem czy cos robie zle? Pozdrawiam.
 18. Najprostszym rozwiązaniem byłoby odszukanie przez skrypt najnowszego pliku w katalogu, a następnie wyświetlenie go. Po 30 sekundach musiałaby odświeżać się całą strona lub jej fragment poprzez JavaScript (ajax). Jeśli pliki mają w nazwie datę i godzinę to taki skrypt powinien pomóc: index.php <?php $files = scandir('nazwa_katalogu_ze_zdjeciami_z_kamery', SCANDIR_SORT_DESCENDING); echo '<img src="http://adresstrony.pl/nazwa_katalogu_ze_zdjeciami_z_kamery/' . $files[0] . " />'; ?>
 19. Mam pewien problem, otóż posiadam darmowy hosting, wszystko ładnie śmiga, obrazki z kamery zapisuja sie na ftp w folderze, strona również smiga, ale niewiem co mam zrobic z obrazkami bo chciałbym aby te zdjecia ktore wpadaja na serwer byly automatycznie odswieżane co 30sekund, jakis skrypt do tego potrzebny? udaje mi sie wstawic zdjecie ale wyswietla sie bez odswiezania. Aby bylo trudniej nie mam opcji w kamerze aby wysylala na serwer plik o tej samej nazwie tylko kamera wysyla je w osobnych plikach z nazwa dnia i godziny Prosze o pomoc. Dziekuje i pozdrawiam.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...