Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. Earlier
 4. Widocznie nikt nie dodał kamer na stronę. Jeżeli właściciel wyraża zgodę na dodanie jego kamery do WorldCam to możesz to zrobić.
 5. Czemu nie ma kamer w Internecie w moim mieście? (Marki)
 6. mm

  kamera LAX

  Niestety kamera nie działa i nie znam przyczyny. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z jej właścicielem: info@cargolaw.com. Może to jakaś tymczasowa przerwa np. z powodu remontu.
 7. Od kilku miesięcy kamera na LAX nie działa,przynajmniej u mnie ,czy ktoś wie o co chodzi,niby liczba oglądających stale się zwiększa,kiedy próbuję włączyć tę kamerę to ciągle wyskakuje connecting i nic więcej.
 8. Kto to door? Dlaczego czat nie działa w chrome??
 9. Ta jest chyba najbliżej: https://www.worldcam.pl/kamery/azja/zea/19880-umm-al-kajwajn-kite-beach-center
 10. Tylko szkoda, że o 13 w listopadzie jest już ciemno.
 11. Chcieć to my sobie możemy, ale jak widać nie ma woli po stronie lotniska, aby te kamery uruchomić. Dobrze, że chociaż ten Gdańsk pozostał.
 12. Wie ktoś coś na temat kamery ze Świętym Mikołajem? W zeszłym roku chyba jeszcze działała, a teraz już nie. https://www.worldcam.pl/kamery/europa/finlandia/456-laponia-chata-swietego-mikolaja Z tego co widzę otwiera się strona z kamerą przed budynkiem, a chyba nie o to nam wszystkim chodzi.
 13. Witam na forum. Mam nadzieję, że znajdę tutaj trochę ciekawych kamer.
 14. Udało mi sie znaleźc dzialajacy skrypt aby dzialalo, zdjecia musza byc wrzucane do glownego katalogu... <?php if ($images = glob("*.jpg") ) { rsort($images); $img = $images[0]; echo "<img src=\"$img\">"; } ?>
 15. Literówka w kodzie. <?php $files = scandir('nazwa_katalogu_ze_zdjeciami_z_kamery', SCANDIR_SORT_DESCENDING); echo '<img src="http://adresstrony.pl/nazwa_katalogu_ze_zdjeciami_z_kamery/' . $files[0] . '" />'; ?>
 16. Witam. Po utworzeniu i wejsciu na strone wywala takie cos: Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting T_VARIABLE or T_DOLLAR_OPEN_CURLY_BRACES or T_CURLY_OPEN in /profiles/k/ke/kel/kelo89/kameraniemodlin.cba.pl/index.php on line 5 Hosting CBA Nazwa obrazkow: 192.168.1.64_01_20190805231744659_TIMING.jpg Niewiem czy cos robie zle? Pozdrawiam.
 17. Najprostszym rozwiązaniem byłoby odszukanie przez skrypt najnowszego pliku w katalogu, a następnie wyświetlenie go. Po 30 sekundach musiałaby odświeżać się całą strona lub jej fragment poprzez JavaScript (ajax). Jeśli pliki mają w nazwie datę i godzinę to taki skrypt powinien pomóc: index.php <?php $files = scandir('nazwa_katalogu_ze_zdjeciami_z_kamery', SCANDIR_SORT_DESCENDING); echo '<img src="http://adresstrony.pl/nazwa_katalogu_ze_zdjeciami_z_kamery/' . $files[0] . " />'; ?>
 18. Mam pewien problem, otóż posiadam darmowy hosting, wszystko ładnie śmiga, obrazki z kamery zapisuja sie na ftp w folderze, strona również smiga, ale niewiem co mam zrobic z obrazkami bo chciałbym aby te zdjecia ktore wpadaja na serwer byly automatycznie odswieżane co 30sekund, jakis skrypt do tego potrzebny? udaje mi sie wstawic zdjecie ale wyswietla sie bez odswiezania. Aby bylo trudniej nie mam opcji w kamerze aby wysylala na serwer plik o tej samej nazwie tylko kamera wysyla je w osobnych plikach z nazwa dnia i godziny Prosze o pomoc. Dziekuje i pozdrawiam.
 19. Kamera już działa pod adresem: https://worldcam.live/pl/webcam/estepona
 20. Wiem już z portalu Elektroda, że winne są porty w moim routerze Huawei. Póki co nie umiem ich otworzyć, pomimo że wiele razy próbowałem. wysłałem nawet zapytanie do No-Ip, zobaczymy co mi doradzą. Narazie udało mi się stworzyć stream za pomocą VLC, i przekaz jest widoczny. Co do jakości, chciałbym by był to przekaz strumieniowy, w bo łącze na to pozwala, wiec chyba nie powinno być problemu. Jak pisałem... uczę się dopiero, więc za wszelkie wskazówki z góry dziękuję. Wrzuciłem na portal link do kamery, zobaczymy parę dni jak to pochodzi,. Docelowo będę chciał kupić jakąś obrotową ale bez możliwości sterowania, żeby panorama sama się przestawiała, Mam możliwość też wyniesienia na dach więc tego też spróbuję.
 21. Adres pkristina.ddns.net pinguje się z Polski, ale strona się nie otwiera. Nie określiłeś jak chcesz wyświetlać obraz z kamery. Czy ma to być zwykły JPG czy przekaz strumieniowy. Do tego drugiego polecam kamerę DH-IPC-HFW4239T-ASE-NI-0360B oraz puszczenie strumienia przez jakiś portal np. worldcam.live. Z kamery do portalu leci jeden strumień RTSP a następnie z portalu jest rozprowadzany do wszystkich aktualnie oglądających w formacie jaki ich przeglądarka obsługuje. Obecnie głównie HLS.
 22. Witajcie. szukam odpowiedzi na dwa pytania. Zaczynam zabawę z kamerkami IP. Mieszkam w fajnym miejscu (na południu ES), i chciałbym móc pokazywać obraz z mojej okolicy. Mam zainstalowaną kamerę, (jakiś starszy model), adres w no-ip: pkristina.ddns.net Mam do niej dostęp z poziomu swojego komputera po sieci domowej oraz poprzez aplikację CamViews. Widzę kamerę w sieci LTE. A jednak mój brat jej nie widzi ze swojej przeglądarki w komputerze.w PL. Dlaczego, gdy w Polsce brat chce wejść na stronę kamery to przeglądarka pokazuje mu że taka strona nie istnieje? brakuje mu czegoś? router blokuje port? kamera jest na standardowym porcie 80. Drugie pytanie, jaką kamerkę zakupić by móc swobodnie pokazywać okolicę, która miała by korzystny stosunek jakości do ceny. Oraz bezproblemowe udostępnianie w każdej przeglądarce internetowej. pozdawiam ze słonecznej Hiszpanii.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...