Skocz do zawartości

Mistrzostwa świata 2014 w piłkę nożną.


ggwarek

Recommended Posts

Witajcie !

Czas porozmawiać troszeczkę o piłcę nożnej. Wiem, że ma wiele zwolenników jak i przeciwników i jako, że nasze orły nie grają na mundialu to wiele osób nie kibicuje w ogóle.

 

Ale pewnie wielu z was ma swoich faworytów, których wspiera, ja jestem za Włochami, lubię oglądać tamtejszą ligę, która stoczyła się w tej chwilii strasznie, poziom ligi spadł drastycznie. Ale dalej mam do tej ligi sentyment. Poza tym Włosi mimo braku jakichś super zawodników zawsze dochodzą daleko (np. Euro 2012). Oprócz Włochów lubię oglądać Urugwaj, grają bardzo szybko, są silni i widać u nich wolę walki w każdym meczu.

Brazylia gra u siebie i może wygrać puchar, Hiszpania jako poprzedni zwycięzca jest również w gronie faworytów (poza tym grają świetną piłkę), Niemcy mimo braku Reusa dalej są świetnym zespołem.

Mniejsze szanse widze u Francuzów (brak Ribery'ego) czy Portugalczyków (sam Cristiano nie wystarcza, do tego nie wiadomo czy zagra). Dobrze prezentuje się ekipa Argentyny, jednak brak Teveza rozczarował (świetny bilans bramek w Juve), Holandia jest po przebudowie i powątpiewam na coś więcej niż Ćwierćfinał, jezeli zaś chodzi o Anglików- jak zwykle dobry skład a i tak nic nie udaje im się zrobić na tego typu pucharach, myslę że tym razem będzie znowu podobnie.

Wg. mnie w półfinale może znaleźć się Brazylia, Hiszpania i... no właśnie: prawdopodobnie Włochy i Niemcy, jednak Urugwaj jak i Portugalia czy Francja na pewno włączą się do walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...