Skocz do zawartości

Archiwum


Recommended Posts

Domyślnie miniatura jest wykonywana z 25 sekundy nagrania. W sytuacji, gdy film jest krótszy to zostaje wybrana 15 sekunda.

 

Twoja kamera nie działa całą dobę, lecz od godziny  6:00 do 18:00, przez co w porównaniu do innych kamer rozkład dnia przypada inaczej na określone sekundy. Normalnie w 25 sekudnie jest popołudnie, na tej kamerze jest już ciemno. Niektóre nagrania mają mniej niż 25 sekund i wtedy zdjęcie jest robione z 15 sekundy, gdzie w tym przypadku jest dzień.

 

Ustawiłem dla kamery wyjątek i teraz miniatury powinny być prawidłowo dopasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Domyślnie miniatura jest wykonywana z 25 sekundy nagrania. W sytuacji, gdy film jest krótszy to zostaje wybrana 15 sekunda.

 

Twoja kamera nie działa całą dobę, lecz od godziny  6:00 do 18:00, przez co w porównaniu do innych kamer rozkład dnia przypada inaczej na określone sekundy. Normalnie w 25 sekudnie jest popołudnie, na tej kamerze jest już ciemno. Niektóre nagrania mają mniej niż 25 sekund i wtedy zdjęcie jest robione z 15 sekundy, gdzie w tym przypadku jest dzień.

 

Ustawiłem dla kamery wyjątek i teraz miniatury powinny być prawidłowo dopasowane.

Świetnie dzięki za odpowiedź i rekcje aby było dobrze a co będzie jek ja miałem zamiar zmieniać godiny pracy kamerki bo będzie to związane z przybywaniem dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 3 weeks later...

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...