Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. Ostatni tydzień
 3. Wcześniej
 4. Znalezione kamery najlepiej zgłaszać przez formularz na stronie: http://www.worldcam.pl/nowakamera
 5. Witaj na forum :)
 6. Uwielbiam Grecję, a wręcz kocham i kiedyś tam się może przeprowadzę. Znacie jakieś fajne kamery poza tymi na worldcam?
 7. Kamera nie działa. Znalazłam nowy link, to chyba to samo: https://portlongyear.roundshot.com/
 8. Od jakiegoś czasu muzyka tylko na spotify. Kiedyś radio, za dużo tam teraz reklam. Wolę zapłacić 10 zł i mieć spokój. Lubię playlisty z grupy nastrojowych.
 9. Witam forumowiczów! Mało tutaj się dzieje, ale mam nadzieję, że z czasem się coś rozkręci!
 10. Nie ma to jak Logitech bardzo dobra własnie jest taka firma która jest sensowna.
 11. No ja mam swoją sony ale podobno firma JVC jest dobra
 12. Witam wszystkich użytkowników. Sprowadziło mnie tu zamiłowanie do podglądania pogody. Jako początkujący intensywnie się rozglądam a moc pytań pojawi się z czasem.
 13. Jak wyżej, którą kamerę wybralibyście na urlop, może być droga, ja myślałem o tych czterech firmach: -JVC -Panasonic -Canon -Sony Jednak dalej, pomimo przeczytaniu tylu artykułów jestem za soniaczem.. Do fotografii z tego co czytałem lepiej się sprawdza panasonic. Co o tym sądzicie?
 14. Witam Jakiej muzyki słuchacie? Ja w wolnym czasie puszczam spokojną muzykę. Pozdrawiam :)
 15. http://portlongyear.livecam360.com/flash/main.php Przeglądając kamerki internetowe, urzekł mnie widok portu Longyear. Panorama wygląda przecudnie, szczególnie góry pokryte śniegiem :)
 16. Witam wszytskich użytkowników forum:)
 17. Szukam dobrej, taniej kamery do rozmów na Skype. Cena do 100zł. Co możecie zaproponować? Zastanawiam się nad: - Microsoft LifeCam HD-3000 1280x720 4x zoom - Logitech WebCam HD C270 - Creative LIVE! CAM Chat HD
 1. Pokaż więcej aktywności