Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. Ostatni tydzień
 3. Wcześniej
 4. Nie ma to jak Logitech bardzo dobra własnie jest taka firma która jest sensowna.
 5. No ja mam swoją sony ale podobno firma JVC jest dobra
 6. Mazury piękne, a SUWALSZCZYZNA jeszcze piękniejsza. Suwalszczyzna to Kraina jak Baśń. Warto to sprawdzić, polecam spływy kajakowe rzekami: Czarna Hańcza, Rospuda, Marycha, Blizna, Szeszupa, kanałęm Augustowskim. Suwalski Park Krajobrazowy ,,to bajka", warto być w Wigierskim Parku Narodowym i przepłynąć się statkiem po jeziorze Wigry, tym którym pływał w 1999 roku - podczas wizyty na Suwalszczyźnie Papież Jan Paweł II. Zwiedzić bardzo urokliwy zespół poklasztorny Kamedułów w Wigrach, podominikański w Sejnach. Atrakcji na pięknej ziemii suwalskiej jest bardzo dużo - polecam.
 7. Witam wszystkich użytkowników. Sprowadziło mnie tu zamiłowanie do podglądania pogody. Jako początkujący intensywnie się rozglądam a moc pytań pojawi się z czasem.
 8. Witam serdecznie, Czy orientuje się może ktoś, czy jest program do wyświetlania obrazu (filmu, zdjęć) zamiast kamerki internetowej wbudowanej? Chodzi mi np. mam nagrany film, że siedze w domu przed kompem, a tak naprawde mnie w nim nie ma, a ktoś widzi ze jestem. Nie wiem jak to określić ale mniej więcej coś w tym stylu. Próbowałem splitCam ale nie o to mi chodzi. Ktoś coś może wie? Pozdrawiam :)
 9. Witam serdecznie, Czy orientuje się może ktoś, czy jest program do wyświetlania obrazu (filmu, zdjęć) zamiast kamerki internetowej wbudowanej? Chodzi mi np. mam nagrany film, że siedze w domu przed kompem, a tak naprawde mnie w nim nie ma, a ktoś widzi ze jestem. Nie wiem jak to określić ale mniej więcej coś w tym stylu. Próbowałem splitCam ale nie o to mi chodzi. Ktoś coś może wie? Pozdrawiam :)
 10. Już powinno działać. https://worldcam.live/pl/webcam/datexnetkurow
 11. Witam. Nadal to nie działa, mimo iż strumień idzie z 1,9mb/s. Została wymieniona kamera i ta ma rozdzielczość źródła 1920*1080, może w tym problem. pozdrawiam.
 12. Ja sobie zamawiałem firmę i mi też omege dali wiec na pewno warto sobie ją kupić do domu
 13. No to musisz uprawnienia mieć nadane to jest błąd o tym że nie ma dostępu obraz do kamery.
 14. Przyda się na pewno też mam taki problem i zobaczę czy mi pomoże zmiana źródła adresu
 15. Dlatego warto sobie kupić kamerę dobrej jakości zeby mieć te strumieniowe moduły na full screen
 16. Ja wolę zdecydowanie jechać na mazury tam jest taki fajny klimacik. Naprawdę jestem tam mega
 17. prosze o usuniecie moderatora door poniewaz sie mnie czepia bez powodu i wyzywa.
 18. Witaj, Zaraz po zgłoszeniu wysłałem e-mail i napisałem w czym dokładnie problem. Przed chwilą puściłem wiadomość jeszcze raz na adres e-mail z forum.
 19. Witam. Mam prośbę o pomoc do admina. Od kilku miesięcy za nic nie może ruszyć adres strumienia który na innych portalach śmiga z powodzeniem. adresy mojej kamerki do innych portali. http://kurowrynek.click2stream.com/, http://www.popler.tv/datexNet?1348138303. Adres do strumienia [-ukryty-] wpisany na profilu kamery na wcam.pl jest poprawny, Nie wiem dlaczego to wisi. proszę o pomoc. pozdrawiam.
 20. Nie działa ten link
 21. Witam! Posiadam obrotową kamerkę D-Link 5020L i chciałbym udostępnić możliwość kontroli na mojej stronie www. Ktoś pomoże? ;)
 22. Witajcie, chciałbym się zorientować, które kamery wybrać do monitoringu. Sprawdziłem parę stron, jedna tutaj wydaje się ciekawa: http://www.teletechnika-system.pl/zastosowania-systemow/monitoring-domu/ Jednak dalej się zastanawiam jaką firmę wybrać. Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem wstawiając link.. Jeżeli znacie jakąś ciekawą, pewną i w miarę tanią opcję to prosiłbym o podzielenie się wiedzą :)
 23. Otóż, mam dzisiaj dylemat co wybrać, mazury czy morze. Serce mówi "Mazury" ale dawno nie byłem nad polskim morzem. Na mazurach można bardzo fajnie wypocząć do tego dochodzą spływy kajakami, czy podróż statkiem (ale to również nad polskim morzem). Jeszcze nie wiem co wybiorę, jakbym znalazł jakąś w miarę tanią ofertę w Chorwacji nad morzem to chyba bym się nie zastanawiał..
 24. Jak wyżej, którą kamerę wybralibyście na urlop, może być droga, ja myślałem o tych czterech firmach: -JVC -Panasonic -Canon -Sony Jednak dalej, pomimo przeczytaniu tylu artykułów jestem za soniaczem.. Do fotografii z tego co czytałem lepiej się sprawdza panasonic. Co o tym sądzicie?
 25. Witam ! Chciałbym wam zarekomendować miejsce chyba każdemu znane, jak nie z pobytu w owym miejscu to przynajmniej z opowiadań znajomych. Według mnie, Mazury to jedne z najbardziej pięknych miejsc w Polsce, świetne do sfotografowania, z góry przepraszam, że nie włączę żadnych fotek do tematu ale musiałbym najpierw poszukac pendrive'a ze zdjęciami z Mazur. Świetne zdjęcia wyszły podczas pływania kajakiem przez spływ, super sprawa, muszę się kiedyś jeszcze raz wybrać. Dużo różnych miejsc do zwiedzania, do odpoczynku, do pływania, niestety musimy pamiętać o komarach bo na Mazurach jest ich dwa razy więcej niż gdziekolwiek indziej. To jest jedyny problem. Ano i pieniądze, ale każdy wyjazd pochłania bardzo dużo gotówki.
 26. http://portlongyear.livecam360.com/flash/main.php Przeglądając kamerki internetowe, urzekł mnie widok portu Longyear. Panorama wygląda przecudnie, szczególnie góry pokryte śniegiem :)
 27. Witam. Na Wcam wkleiłem ścieżkę do strumienia HD. Natomiast na Wcam mimo to widać w SD. Czy jest to jednak jakieś ograniczenie ze strony Wcam ? Dodam iż na Popler.TV ten sam strumień idzie w HD.
 1. Pokaż więcej aktywności