Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Dziś
 2. Wczoraj
 3. Ostatni tydzień
 4. Wcześniej
 5. Znalezione kamery najlepiej zgłaszać przez formularz na stronie: http://www.worldcam.pl/nowakamera
 6. Witaj na forum :)
 7. Uwielbiam Grecję, a wręcz kocham i kiedyś tam się może przeprowadzę. Znacie jakieś fajne kamery poza tymi na worldcam?
 8. Kamera nie działa. Znalazłam nowy link, to chyba to samo: https://portlongyear.roundshot.com/
 9. Od jakiegoś czasu muzyka tylko na spotify. Kiedyś radio, za dużo tam teraz reklam. Wolę zapłacić 10 zł i mieć spokój. Lubię playlisty z grupy nastrojowych.
 10. Witam forumowiczów! Mało tutaj się dzieje, ale mam nadzieję, że z czasem się coś rozkręci!
 11. Nie ma to jak Logitech bardzo dobra własnie jest taka firma która jest sensowna.
 12. No ja mam swoją sony ale podobno firma JVC jest dobra
 13. Mazury piękne, a SUWALSZCZYZNA jeszcze piękniejsza. Suwalszczyzna to Kraina jak Baśń. Warto to sprawdzić, polecam spływy kajakowe rzekami: Czarna Hańcza, Rospuda, Marycha, Blizna, Szeszupa, kanałęm Augustowskim. Suwalski Park Krajobrazowy ,,to bajka", warto być w Wigierskim Parku Narodowym i przepłynąć się statkiem po jeziorze Wigry, tym którym pływał w 1999 roku - podczas wizyty na Suwalszczyźnie Papież Jan Paweł II. Zwiedzić bardzo urokliwy zespół poklasztorny Kamedułów w Wigrach, podominikański w Sejnach. Atrakcji na pięknej ziemii suwalskiej jest bardzo dużo - polecam.
 14. Witam wszystkich użytkowników. Sprowadziło mnie tu zamiłowanie do podglądania pogody. Jako początkujący intensywnie się rozglądam a moc pytań pojawi się z czasem.
 15. Witam serdecznie, Czy orientuje się może ktoś, czy jest program do wyświetlania obrazu (filmu, zdjęć) zamiast kamerki internetowej wbudowanej? Chodzi mi np. mam nagrany film, że siedze w domu przed kompem, a tak naprawde mnie w nim nie ma, a ktoś widzi ze jestem. Nie wiem jak to określić ale mniej więcej coś w tym stylu. Próbowałem splitCam ale nie o to mi chodzi. Ktoś coś może wie? Pozdrawiam :)
 16. Witam serdecznie, Czy orientuje się może ktoś, czy jest program do wyświetlania obrazu (filmu, zdjęć) zamiast kamerki internetowej wbudowanej? Chodzi mi np. mam nagrany film, że siedze w domu przed kompem, a tak naprawde mnie w nim nie ma, a ktoś widzi ze jestem. Nie wiem jak to określić ale mniej więcej coś w tym stylu. Próbowałem splitCam ale nie o to mi chodzi. Ktoś coś może wie? Pozdrawiam :)
 17. Już powinno działać. https://worldcam.live/pl/webcam/datexnetkurow
 18. Witam. Nadal to nie działa, mimo iż strumień idzie z 1,9mb/s. Została wymieniona kamera i ta ma rozdzielczość źródła 1920*1080, może w tym problem. pozdrawiam.
 19. Ja sobie zamawiałem firmę i mi też omege dali wiec na pewno warto sobie ją kupić do domu
 20. No to musisz uprawnienia mieć nadane to jest błąd o tym że nie ma dostępu obraz do kamery.
 21. Przyda się na pewno też mam taki problem i zobaczę czy mi pomoże zmiana źródła adresu
 22. Dlatego warto sobie kupić kamerę dobrej jakości zeby mieć te strumieniowe moduły na full screen
 23. Ja wolę zdecydowanie jechać na mazury tam jest taki fajny klimacik. Naprawdę jestem tam mega
 24. prosze o usuniecie moderatora door poniewaz sie mnie czepia bez powodu i wyzywa.
 25. Witaj, Zaraz po zgłoszeniu wysłałem e-mail i napisałem w czym dokładnie problem. Przed chwilą puściłem wiadomość jeszcze raz na adres e-mail z forum.
 26. Witam. Mam prośbę o pomoc do admina. Od kilku miesięcy za nic nie może ruszyć adres strumienia który na innych portalach śmiga z powodzeniem. adresy mojej kamerki do innych portali. http://kurowrynek.click2stream.com/, http://www.popler.tv/datexNet?1348138303. Adres do strumienia [-ukryty-] wpisany na profilu kamery na wcam.pl jest poprawny, Nie wiem dlaczego to wisi. proszę o pomoc. pozdrawiam.
 27. Witajcie, chciałbym się zorientować, które kamery wybrać do monitoringu. Sprawdziłem parę stron, jedna tutaj wydaje się ciekawa: http://www.teletechnika-system.pl/zastosowania-systemow/monitoring-domu/ Jednak dalej się zastanawiam jaką firmę wybrać. Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem wstawiając link.. Jeżeli znacie jakąś ciekawą, pewną i w miarę tanią opcję to prosiłbym o podzielenie się wiedzą :)
 28. Otóż, mam dzisiaj dylemat co wybrać, mazury czy morze. Serce mówi "Mazury" ale dawno nie byłem nad polskim morzem. Na mazurach można bardzo fajnie wypocząć do tego dochodzą spływy kajakami, czy podróż statkiem (ale to również nad polskim morzem). Jeszcze nie wiem co wybiorę, jakbym znalazł jakąś w miarę tanią ofertę w Chorwacji nad morzem to chyba bym się nie zastanawiał..
 1. Pokaż więcej aktywności