Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Dziś
 2. Wczoraj
 3. Ostatni tydzień
 4. Może warto wprowadzić jakiś konkurs fotograficzny.???? ______ Dobry wieczór! Chcesz kupicz komurkę lub nową książkę, ale masz probłem z pieniędZmi? Sprawdż jakie to proste pożyczka dla bezrobotnych
 5. Wcześniej
 6. Znalezione kamery najlepiej zgłaszać przez formularz na stronie: http://www.worldcam.pl/nowakamera
 7. Witaj na forum :)
 8. Uwielbiam Grecję, a wręcz kocham i kiedyś tam się może przeprowadzę. Znacie jakieś fajne kamery poza tymi na worldcam?
 9. Kamera nie działa. Znalazłam nowy link, to chyba to samo: https://portlongyear.roundshot.com/
 10. Od jakiegoś czasu muzyka tylko na spotify. Kiedyś radio, za dużo tam teraz reklam. Wolę zapłacić 10 zł i mieć spokój. Lubię playlisty z grupy nastrojowych.
 11. Witam forumowiczów! Mało tutaj się dzieje, ale mam nadzieję, że z czasem się coś rozkręci!
 12. Nie ma to jak Logitech bardzo dobra własnie jest taka firma która jest sensowna.
 13. No ja mam swoją sony ale podobno firma JVC jest dobra
 14. Mazury piękne, a SUWALSZCZYZNA jeszcze piękniejsza. Suwalszczyzna to Kraina jak Baśń. Warto to sprawdzić, polecam spływy kajakowe rzekami: Czarna Hańcza, Rospuda, Marycha, Blizna, Szeszupa, kanałęm Augustowskim. Suwalski Park Krajobrazowy ,,to bajka", warto być w Wigierskim Parku Narodowym i przepłynąć się statkiem po jeziorze Wigry, tym którym pływał w 1999 roku - podczas wizyty na Suwalszczyźnie Papież Jan Paweł II. Zwiedzić bardzo urokliwy zespół poklasztorny Kamedułów w Wigrach, podominikański w Sejnach. Atrakcji na pięknej ziemii suwalskiej jest bardzo dużo - polecam.
 15. Witam wszystkich użytkowników. Sprowadziło mnie tu zamiłowanie do podglądania pogody. Jako początkujący intensywnie się rozglądam a moc pytań pojawi się z czasem.
 16. Witam serdecznie, Czy orientuje się może ktoś, czy jest program do wyświetlania obrazu (filmu, zdjęć) zamiast kamerki internetowej wbudowanej? Chodzi mi np. mam nagrany film, że siedze w domu przed kompem, a tak naprawde mnie w nim nie ma, a ktoś widzi ze jestem. Nie wiem jak to określić ale mniej więcej coś w tym stylu. Próbowałem splitCam ale nie o to mi chodzi. Ktoś coś może wie? Pozdrawiam :)
 17. Witam serdecznie, Czy orientuje się może ktoś, czy jest program do wyświetlania obrazu (filmu, zdjęć) zamiast kamerki internetowej wbudowanej? Chodzi mi np. mam nagrany film, że siedze w domu przed kompem, a tak naprawde mnie w nim nie ma, a ktoś widzi ze jestem. Nie wiem jak to określić ale mniej więcej coś w tym stylu. Próbowałem splitCam ale nie o to mi chodzi. Ktoś coś może wie? Pozdrawiam :)
 18. Już powinno działać. https://worldcam.live/pl/webcam/datexnetkurow
 19. Witam. Nadal to nie działa, mimo iż strumień idzie z 1,9mb/s. Została wymieniona kamera i ta ma rozdzielczość źródła 1920*1080, może w tym problem. pozdrawiam.
 20. Witam. Mam prośbę o pomoc do admina. Od kilku miesięcy za nic nie może ruszyć adres strumienia który na innych portalach śmiga z powodzeniem. adresy mojej kamerki do innych portali. http://kurowrynek.click2stream.com/, http://www.popler.tv/datexNet?1348138303. Adres do strumienia [-ukryty-] wpisany na profilu kamery na wcam.pl jest poprawny, Nie wiem dlaczego to wisi. proszę o pomoc. pozdrawiam.
 21. Jak wyżej, którą kamerę wybralibyście na urlop, może być droga, ja myślałem o tych czterech firmach: -JVC -Panasonic -Canon -Sony Jednak dalej, pomimo przeczytaniu tylu artykułów jestem za soniaczem.. Do fotografii z tego co czytałem lepiej się sprawdza panasonic. Co o tym sądzicie?
 22. Witam ! Chciałbym wam zarekomendować miejsce chyba każdemu znane, jak nie z pobytu w owym miejscu to przynajmniej z opowiadań znajomych. Według mnie, Mazury to jedne z najbardziej pięknych miejsc w Polsce, świetne do sfotografowania, z góry przepraszam, że nie włączę żadnych fotek do tematu ale musiałbym najpierw poszukac pendrive'a ze zdjęciami z Mazur. Świetne zdjęcia wyszły podczas pływania kajakiem przez spływ, super sprawa, muszę się kiedyś jeszcze raz wybrać. Dużo różnych miejsc do zwiedzania, do odpoczynku, do pływania, niestety musimy pamiętać o komarach bo na Mazurach jest ich dwa razy więcej niż gdziekolwiek indziej. To jest jedyny problem. Ano i pieniądze, ale każdy wyjazd pochłania bardzo dużo gotówki.
 23. Witam Jakiej muzyki słuchacie? Ja w wolnym czasie puszczam spokojną muzykę. Pozdrawiam :)
 24. http://portlongyear.livecam360.com/flash/main.php Przeglądając kamerki internetowe, urzekł mnie widok portu Longyear. Panorama wygląda przecudnie, szczególnie góry pokryte śniegiem :)
 25. Witam wszytskich użytkowników forum:)
 26. Szukam dobrej, taniej kamery do rozmów na Skype. Cena do 100zł. Co możecie zaproponować? Zastanawiam się nad: - Microsoft LifeCam HD-3000 1280x720 4x zoom - Logitech WebCam HD C270 - Creative LIVE! CAM Chat HD
 1. Pokaż więcej aktywności